درباره ما - مؤسسه معنویت تمدن‌ساز

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی «مؤسسه معنویت تمدن‌ساز» و وب سایت «رواق معرفت»، دو منبع رسمی نشر آثار و فعالیت‌های حجت‌الاسلام امین شمشیری در ساحت «عرفان، فلسفه، کلام و جریان‌شناسی‌دینی» می‌باشند.

با توجه به گسترش فعالیت ها در قلمرو عقلانیت و معنویت لازم بود تا با تفکیک جنبه‌ی سلبی و ایجابیِ آن از یکدیگر، هر کدام در بستر مخصوص به خود پیگیری گردد.
به همین خاطر رویکرد وب سایت و کانال رواق معرفت، سلبی و ناظر بر نقد عرفان های کاذب و معنویت های دروغین خواهد بود. عرفان واره حلقه ، صوفیانِ غیرحقیقی و سایر مدعیان معنویت در این سایت و کانال مورد نقادی قرار می گیرند.

از سوی دیگر سایت و کانال «مؤسسه معنویت تمدن‌ساز» در راستای ایجابیِ معنویت به مدد الهی مشغول به فعالیت خواهد بود. معنویتِ مبتنی بر توحید، سبک زندگی توحیدی، دفاع از عرفان اسلامی و مقابله با مخالفینِ افراطی عرفان اسلامی، شرح و تدریس کتب اعتقادی، فلسفی و عرفانی و پژوهش در زمینه های ذکر شده، موضوعات این سایت و کانال خواهد بود.

همچنین در آینده‌ای نزدیک ان شاءالله مدرسه تابستانه «مؤسسه معنویت تمدن‌ساز» آموزش کاربردی و منسجم دانش های منطق، کلام، جریان شناسی دینی و… را برگزار می‌سازد.

امید است جملگی مورد رضایت خداوند متعال و قدمی در راه ارائه معنویت اصیل توحیدی باشد.

🌐 لینک دسترسی به وب سایت تخصصی «رواق معرفت»

🌐 لینک دسترسی به کانال تخصصی «رواق معرفت» در پیام رسان های ایتا و تلگرام

🌐 لینک دسترسی به سایت «مؤسسه معنویت تمدن‌ساز»

🌐 لینک دسترسی به کانال «مؤسسه معنویت تمدن‌ساز» در پیام رسان های ایتا و تلگرام

🌐 لینک حمایت مالی از مؤسسه معنویت تمدن‌ساز و وب سایت رواق معرفت

به بالای صفحه بردن